BOZBURUN KOCABAHÇE’DE DENİZCİLİĞİ KEŞFET

Kocabahçe Glamping
5-9 Eylül 2018 / 10-14 Eylül 2018 (Kontenjan bilgisi aşağıdadır)
4-12 YAŞ
Bu kampın süresi dolmuştur.
BOZBURUN KOCABAHÇE’DE DENİZCİLİĞİ KEŞFET BOZBURUN KOCABAHÇE’DE DENİZCİLİĞİ KEŞFET

Kocabahçe Glamping

Kocabahçe Glamping’i en güzel sanırım yaratıcıları anlatabilir…

“Bozburun Yat Kulübü ile başlayan yolculuğumuz Tuzla Yat Kulübü, Ortaköy Yat Kulübü ve Kocabahçe Glamping ile devam ediyor. Kocabahçe Glamping, günümüz dünyasında özlediğimiz sakinlik ve bakir doğayı arzu ettiğiniz konfor içinde sizlere sunmak için kuruldu.

Trafiğin, teknolojinin, koşuşturmanın, seri üretim/tüketimin bizleri esir aldığı bir dünyada kendi hayalimizdeki dünyayı yarattık. Bostanlardan, bahçelerden ve denizden taptaze yemeklerle dolu sofraların kurulduğu, bedensel kadar ruhsal sağlığınız için de ihtiyaçlarınızın düşünüldüğü bir yer.

Kocabahçe herkesi kucaklayan adalar ve yunuslarla dans edeceğiniz bu koyda, göz kamaştıran doğanın güzelliklerini doya doya yaşayabilir tabiat anayla bütünleşip onun bir parçası olabilirsiniz.

 

Hareket,ritim ve oyun eğitmeni Akış:

08:30 – 10:00 Kahvaltı

10:00 – 11:00 Sanatla Teneffüs Atölyeleri

11:00 – 12:00 Denizi Keşfet Atölyeleri

12:30 – 13:30 Öğle Yemeği

14:00 – 15:00 Denizi Keşfet Atölyeleri

15:00 – 18:00 Serbest Zaman

18:00 – 19:30 Akşam Yemeği

20:00 – 20:30 Masal Çemberi

20:30 –  Serbest Zaman

 

Denizciliği Keşfet!

Oyun Kampta ailesi olarak, çocuklarınızın hayallerine yelken açıyoruz! Hem de hayatları boyunca unutamayacakları bir koyda!

Hepimizin bildiği gibi yelken sporu ve deniz ile uğraşmanın çocuklara kazandırdığı faydalar saymakla bitmiyor…

Dürüstlük, özeleştiri, dayanıklılık, kararlılık, analitik düşünme, motor yetenekler, zeka gelişimi, özgüven,cesaret, paylaşım, takım çalışması, mücadele ruhu…

Tüm bu gerçekler ile Oyun Kampta’nın çocuklarla yapmak istediği kamp hayalleri birleşince yollarımız Kocabahçe Glamping  ve Bozburun Yat Kulübü ile kesişti.

 

Sanatla Teneffüs!

Doğadan sanata dönüşüm sağlayan, asıl sanatın doğada varolduğunu savunan, atık malzemeleri dahi sanata dönüştüren ve sanatı hayatımızda bir teneffüs olarak düşünen sanat eğitmenlerimiz Nurcan S.Kaya, Hüseyin Korkma ve Banu Çizmeci ile müzikle sanatı birleştiren, doğayı ve malzemelerini tanıyabilecekleri, beden ve müziğin dilini benimseyecekleri aklınıza gelebilecek tüm etkinlikler… Eğitmenlerimiz “önemli olan çocuğun fikridir” tezini savunarak “çocuk istediği eseri yaparken, müziğin ritminde kaybolurken kendini özgür hissedecek ki güven duygusu iyi temeller ile kurulsun ve çocuklarda özgüven oluşsun.” der.

 

Django ve Pamuk

Bu kampımız Bozburun Yat Kulübü ve Kocabahçe Glampin’in bir nevi maskotları olan denizlere aşık, rüzgarı hissetmeyi bilen, köpekleri Django ve Pamuk anısına düzenlenmiştir.  Eminiz ki çocuklara ayrı bir düşkünlükleri olan bu canlar kampımızın çocuklarıyla da çok güzel vakit geçireceklerdi. Ancak canice zehirleyerek aramızdan aldılar Django ve Pamuk’u…

Bize kalan da kalbimizde anılarını yaşatmak ve bu konuya farkındalık yaratmak…

 

BİZİ KİM GEZDİRECEK ?

Edhem DİRVANA Edhem DİRVANA
Edhem DİRVANA

Denizcilik denilince akla ilk gelen isimlerden biri olan, doğduğu günden beri denizin içinde büyüyen, Bozburun Yat Kulübü, Tuzla Yat Kulübü ve Ortaköy Yat Kulübü’nün yaratıcısı Edhem Dirvana’nın Bozburun’daki eğitmen kadrosu ile çocuklarımıza denize ilk defa başka bir göz ile bakabilecekleri etkinlikler… Düğüm, rüzgar, suyun kaldırma kuvveti, kürek, dümen, temel denizcilik prensipleri vb..  öğretiler oyun eşliğinde eğlenceli bir şekilde çocuklara aktarılaca​k. Kısacası 3 tarafı denizlerle çevrili cennet coğrafyamızda çocuklara deniz aşkını yaşatmayı hayal ediyoruz..

Banu ÇİZMECİ Banu ÇİZMECİ
Banu ÇİZMECİ

Ayrıca beden ve farkındalık oyunları için eğitmenimiz Banu Çizmeci’nin çocuklarımız için hazırladığı etkinlikler, her akşam yakacağımız kamp ateşimiz, şarkılarımız ile hem çocuklarımıza keyif verecek hem de içimizdeki çocuğu uyandıracak keyifli zamanlar bizi bekliyor olacak.

Nurcan S. Kaya Nurcan S. Kaya
Nurcan S. Kaya Sanat Eğitmeni

Masal anlatır, oyunlar oynatır, çeşitli sanat atölyeleri yapar.

 

Hüseyin Korkma Hüseyin Korkma
Hüseyin Korkma Hareket, Ritim ve Perküsyon Eğitmeni

Müziği ve ritmi kullanarak beden perküsyonu yapar, jonglörlüğüyle çocukların kalbini fetheder. Çalamadığı enstrüman yoktur.

NEREDE KONAKLAYACAĞIZ ?

Suit Bungalow, standart bungalow, Lotus Çadır, Kamp Çadırı ve kendi çadırlarımız şeklinde olacaktır… Çadır ile konaklamalarda tuvalet ve duş imkanı bulunmakta, ortak kullanıma açıktır. Tüm bungalovlarımız da özel duş ve tuvalet bulunmaktadır.

 

Kendi Çadırı 1 yetişkin – 1 çocuk ile gelmek isteyen aileler için uygundur.

Yemek

Kocabahçe Glamping’de tam pansiyon sabah kahvaltısı, öğlen ve akşam yemeği, çay, bitki çayı ve kahve, kek poğaça gibi ikramlar ve çiftlikte yetişen ürünler de dahil… Bostanlardan, bahçelerden ve denizden taptaze mahsüllerle hazırlanmış yemekler ve enfes lezzetlerle dolu sofralar bizleri bekliyor.

 

Ulaşım

Buluşma noktamız Dalaman Havaalanı. Burada sizi araçlarla bekliyor olacağız. En geç saat 11:00’e kadar Dalaman’da olmanızı rica ediyoruz. Sonrasında araçlarla 2-2,5 saatlik bir yolculukla hep beraber Germe’ye geçiyoruz. Germe’den ise tekne transferleri ile Kocabahçe’ye yani yeni evimize deniz yoluyla ulaşıyoruz.

*NOT : Transfer ücretleri fiyata dahildir. 

 

ÜCRETLENDİRME

2 Yetişkin + 2 Çocuk / Suit Konaklama
4800 TL
2 Yetişkin + 1 Çocuk / Suit Konaklama
3750 TL
1 Yetişkin + 2 Çocuk / Suit Konaklama
3950 TL
1 Yetişkin + 1 Çocuk / Bungalow’da Konaklama
2900 TL
1 Yetişkin + 1 Çocuk / Lotus Çadır’da Konaklama
2500 TL
1 Yetişkin + 1 Çocuk / Normal Çadırda Konaklama
2000 TL
1 Yetişkin + 1 Çocuk / Kendi Çadırında Konaklama
1800 TL

** Fiyatlarımıza KDV dahil olup, kredi kartı geçerli değildir…

DİĞER KAMPLAR