EĞİTMENLERİMİZ

Banu Çizmeci

Beden ve Farkındalık Eğitmeni
Banu Çizmeci Banu Çizmeci
1980 yılının Nisan ayında Manisa’nın Turgutlu İlçesi’nde doğdum. 
 
Spor yapamaya meraklı olmamla birlikte ortaokul yıllarımda basketbol oynamaya başladım, öyle sevdim ki başarılı bir basketbolcu olup Ankara Arı Koleji’nde burslu okuma hakkı kazandım. 1993-1994 yıllarında Basketbol Kızlar Ortaokullar Türkiye Birinciliği, küçük kızlar ve yıldız kızlar kategorisinde Ankara Birinciğili ve çeşitli bölge birinciliklerini takım olarak kazandık. 
 
Aynı yıllarda Yıldız Kızlar Milli Takımında kamp yaptım. 
1994-1995 yıllarında yine Arı Koleji’nde birinci ligde basketbol oynadım. 
1997 yılında Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliğini kazandım, mezun olduktan sonra Beden Eğitimi Öğretmeni olarak çalışmaya başladım. Son beş yıldır zihinsel engelli öğrencilerle birlikte çalışmaktayım.
 
2012 yılında anne oldum ve  oğlum Çınar’la çocukluğu doyasıya yaşamanın, doğada oyun içinde olmanın heyecanını birlikte yaşayıp deneyimliyoruz. 
Son yıllarda çocuk oyunları, yoga, pilates ve çocuk yogası ile ilgilenmekteyim.
 
Gezgin ruhum sayesinde yeni yerler görmenin, kültürleri tanımanın, insanların yaşamına dokunup hikayelerini dinlemenin peşindeyim. Bu sebeple hem eğitmen olmam, hem anne olmam, hem de yeni yerler keşfedip deneyim kazanma merakım sayesinde oyunkampta ailesindeyim.
Küçük yaşlardan beri süregelen organisazyon işlerine olan ilgimle birlikte Oyunkampta Mardin’in organizasyon, Pastoral Vadi ve Kohcabahçe kamplarının gönüllü eğitmen kadrosunda yer almaktayım.
EĞİTİM DANIŞMANLARIMIZ