BODRUM GÜMÜŞLÜKTE GÜNEŞİ SELAMLAYAN ÇOCUKLAR KAMPI

Bodrum; Gümüşlük
20 Temmuz - 24 Temmuz ; 24 Temmuz - 28 Temmuz ; 20 Ağustos - 24 Ağustos ; 24 Ağustos - 28 Ağustos 2020
3 -10 YAŞ
KAYIT OLUŞTUR
BODRUM GÜMÜŞLÜKTE GÜNEŞİ SELAMLAYAN ÇOCUKLAR KAMPI BODRUM GÜMÜŞLÜKTE GÜNEŞİ SELAMLAYAN ÇOCUKLAR KAMPI

Hadi hazırlanın!

Oyun Kampta ailesi olarak bu sefer de Bodrum Gümüşlük’te kamplıyoruz…

“GÜMÜŞLÜK”

Çok güzel bir isim değil mi sizce de? Peki Gümüşlük’e neden bu ismin verildiğini biliyor musunuz? Bu konuda iki teori mevcutmuş. Birincisi beldenin üst tarafında eskiden bulunan gümüş madenleri yüzünden bu ismi aldığı yönünde, diğeri ise gün batımında burada denizin tamamen gümüş rengine dönmesinden kaynaklı olduğu düşünülüyor.

Gerçekten de Gümüşlük’te gün batımı dillere destan güzellikte. Güneş denize doğru batarken bizi bir hayal dünyasına sürüklüyor…

İşte biz de bu güzelliği hep beraber çocuklarımızla nasıl yaşayabiliriz diye düşündük ve yollarımız bu sırada Pitos Bungalows ailesi ile kesişti.. Yeni ailemiz ile sizlere çok keyifli bir tatil planladık…

Hadi gelin siz de hayallerimize ortak olun 😉

 

AKIŞ

08:30 – 10:00 Kahvaltı

10:00 – 12:00 Drama ve Sanat Atölyeleri

13:00 – 14:00 Öğle Yemeği

14:00- 18:00 Serbest Zaman 

19:30 – 20:30 Akşam Yemeği

20:30 – 21:00 Kumda Ateş Başı Masal Saati

 

 

NEREDE KONAKLAYACAĞIZ ?

Pitos Bungalows

 

Eşsiz bir manzara, doyumsuz bir gün batımı ve Ege’nin en berrak denizi yeşille mavinin kesiştiği Pitos Bungalows‘ta sizleri bekliyor. 

Deniz kıyısında 100 yıllık okaliptus ağacının altında konuşlanmış ve ağaç evlerle çevrilmiş Pitos Bungalows sıcak yaz akşamlarından soğuk kış gecelerine, yılın 365 günü hizmet veriyor. Hem yerel lezzetler ve dünya mutfağından oluşan zengin menüsü hem de sınırsız yemek ve içki çeşitlerini bulabileceğiniz restoran barıyla Pitos Bungalows, hayatın saf güzellikleri için tercih edebileceğiniz en ideal yer olarak öne çıkıyor.

Denize sıfır, kendine ait plajı ile mandalina ağaçları aralarındaki ağaç evlerde konaklamanız için herşey tasarlanmış… Size kalan sadece gelip dinlenmenin ve tatilin tadını çıkarmak..

Bodrum’a 22 km uzaklıkta bulunan Kadıkalesi Plajı, narenciye bahçelerinin arasında kalmış bir doğa harikası. Pırıl pırıl bir denize sahip olan Kadıkalesi Plajı’nın tarihi ise oldukça eskilere dayanıyor.
Kadıkalesi Plajı Turgutreis’in 4 km kuzeyinde ve Gümüşlüğe 2 km mesafede yer alıyor. İsmini Helenistik dönemde bir burun üzerine inşa edilmiş kaleden alıyor. Geniş ve eşsiz bir kumsala sahip olan Kadıkalesi Plajı, antik çağlarda Pedasos ismiyle anılan yarımadadaki 8 Leleg şehrinin ilki ve bu şehirlerin başkenti olduğu söyleniyor. 
Şimdilerde ise pek çok otel ve tatil köyünün barındığı Kadıkalesi Plajı, gün batımının güzelliği ile de oldukça ünlü bir plaj. Ayrıca plajın karşı tepesinde bir Bizans Kilisesi ve çınar ağaçları altında tarihi bir çeşme bulunuyor. 

Kadıkalesi ile Turgutreis arasında yeni yapılan Bodrum’un ilk 4 km’lik bisiklet ve sahil yoluna sahip sahil şeridinde yürüyüş ve bisikletiniz ile günlük sporunuzu yapabilirsiniz..

 

Yemek

Pitos Bungalows’da  yarım pansiyon sabah kahvaltısı ve öğlen yemeği fiyata dahildir. Pitos Restaurant’ta akşam yemekleri o kadar fazla seçenekli ki biz de akşam yemeklerinin keyfini siz sevgili kampçılarımıza bırakalım istedik. Pitos’un menüsünden seçeceğiniz lezzetli yemekler ile bizler çocuklar ile masal çemberindeyken sizler de denize karşı kuma atılan masalarda uzun akşam yemeği ve sohbet keyfini yaşayabilirsiniz 🙂

 

Ulaşım

 

Gümüşlük’e 2 km, Yalıkavak’a 12 km ve Bodrum’a 20 km mesafede yer alan Kadıkalesi eşsiz güzellikteki bölgelere olan yakınlığıyla sizlere ulaşımı kolaylaştırmaktadır.Hava alanına mesafe 60 km isterseniz havalanı servisleriyle, isterseniz transfer hizmetiyle tesise ulaşmanız çok kolay ve rahat.

Konum olarak çok avantajlı yerde bulunan tesisten 4 km sonra Turgutreis D-Marin’den her gün Yunan Adaları’na feribot seferleri düzenlenmektedir. Tarihi Gümüşlük beldesine 2 km mesafesiyle, akşamları bu güzel belde de harika vakit geçirebilirsiniz. Bodrum merkeze ise mesafe olarak sadece 20 km yer alan tesisten her yere minibüs taksi ve transfer araçları ile ulaşmak mümkün.. 

 

 

ÖNEMLİ NOTLAR

  • Konaklama merkezimiz Pitos Bungalows’a kampın ilk günü giriş saati 14:00, çıkış saati kampın son günü 12:00’dir.
  • Mevsim koşullarına uygun kıyafetler rahat kıyafetler getirmenizi öneririz
  • Kampımız boyunca çocuklarımıza telefon ve tablet vermemenizi rica ederiz. Bu Oyun Kampta’nın bozulmamasını istediğimiz bir kuralıdır. Bu kuralın bozulmaması için yetişkinlerimizin sağ duyularına ihtiyacımız olduğunu belirtmek isteriz.
  • Pitos’ta kullanmak üzere fener ve kafa fenerlerinizi yanınıza getirebilirsiniz..
  • Odaların hepsinde tuvalet, banyo, klima, saç kurutma ve bahçeli alan bulunmaktadır…

ÜCRETLENDİRME

1 Yetişin 1 Çocuk
4750 TL
2 Yetişkin 1 Çocuk
5750 TL
1 Yetişkin 2 Çocuk
5250 TL
2 Yetişkin 2 Çocuk
6500 TL

*NOT: Fiyatlarımıza %8 KDV dahil olup, kredi kartı geçerli değildir…

**NOT: Pitos Bungalows’da oda, kahvaltı ve öğle yemeği olarak konaklama yapılacaktır. Akşam yemekleri fiyata dahil değildir. Pitos Restaurant’ın akşam yemeği için o kadar çok seçeneği vardı ki herkesin gönlünce seçim yapması ve akşam günbatımı keyfinde ne yemek istediğine kendisinin karar vermesini istedik 🙂 

 

REZERVASYON VE ÖDEMELER​

*Rezervasyonunuzun kesinleşmesi için 1000 TL kapora ücretinin yatırılması gerekmektedir.

**Kampın başlangıç tarihinden 1 ay ile iki hafta öncesine kadar yapılan iptallerde ödemenin %50’si iade edilir. Son 15 gün içerisindeki iptallerde ise ödemeler iade edilmemektedir.

***Kapora haricindeki kalan ödemenin kamp başlangıç tarihinden 15 gün öncesine kadar ödenmesi gerekmektedir.

**** Kapora ve kalan ödemelerinizi yaparken banka dekont açıklamasına aşağıdaki tarihlerden katılacağınız kampın yanındaki kamp referans kodu” nu yazmanızı rica ederiz.

 

KAMP REFERANS KODLARI

 

20 Temmuz – 24 Temmuz  BPT.20.01

24 Temmuz – 28 Temmuz BPT.20.02

20 Ağustos – 24 Ağustos BPT.20.03

24 Ağustos – 28 Ağustos BPT.20.04

 

 

YAPI KREDİ BANKASI HESAP NUMARASI

BELMA ATAKAN

IBAN : TR780006701000000058361266

SWIFT Kodu (EUR, USD) : YAPITRISXXX

SWIFT Kodu (Diğer Döviz Cinsleri) : YAPITRISFEX

 

KAMP KAYIT SORUMLUSU

Ayşegül Kar

0532 340 44 61

merhaba@oyunkampta.com

 

KAYIT FORMU
,

DİĞER KAMPLAR