BOZBURUN KOCABAHÇE KAMPI

Bozburun Kocabahçe
REZERVASYON
Tarih
Konaklama
Paket
  • Çocuk Yaş Aralığı: 3-10
  • Kalan Kontenjan - Kişi
  • NOT: Fiyatlarımıza KDV dahil olup, kredi kartı geçerli değildir.
TOPLAM 0.00 TL
Kamp Detayı
Nerede Konaklayacağız?
Öneriler
Eğitmenler
Fotoğraflar
Rezervasyon ve Ödemeler
Yardım
Kocabahçe Glamping
Kocabahçe Glamping’i en güzel sanırım yaratıcıları anlatabilir…

“Bozburun Yat Kulübü ile başlayan yolculuğumuz Tuzla Yat Kulübü, Ortaköy Yat Kulübü ve Kocabahçe Glamping ile devam ediyor. Kocabahçe Glamping, günümüz dünyasında özlediğimiz sakinlik ve bakir doğayı arzu ettiğiniz konfor içinde sizlere sunmak için kuruldu.

Trafiğin, teknolojinin, koşuşturmanın, seri üretim/tüketimin bizleri esir aldığı bir dünyada kendi hayalimizdeki dünyayı yarattık. Bostanlardan, bahçelerden ve denizden taptaze yemeklerle dolu sofraların kurulduğu, bedensel kadar ruhsal sağlığınız için de ihtiyaçlarınızın düşünüldüğü bir yer.

Kocabahçe herkesi kucaklayan adalar ve yunuslarla dans edeceğiniz bu koyda, göz kamaştıran doğanın güzelliklerini doya doya yaşayabilir tabiat anayla bütünleşip onun bir parçası olabilirsiniz.
 
Akış
08:30 – 10:00 Kahvaltı
10:00 – 12:00 Sanatla Teneffüs Atölyeleri
13:00 – 14:00 Öğle Yemeği
14:00 – 19:00 Serbest Zaman Deniz ve Oyun Keyfi
19:30 – 20:30 Akşam Yemeği
20:30 – 21:00 Masal Çemberi
21:00 –  Serbest Zaman

 

Django ve Pamuk
Bu kampımız Bozburun Yat Kulübü ve Kocabahçe Glampin’in bir nevi maskotları olan denizlere aşık, rüzgarı hissetmeyi bilen, köpekleri Django ve Pamuk anısına düzenlenmiştir.  Eminiz ki çocuklara ayrı bir düşkünlükleri olan bu canlar kampımızın çocuklarıyla da çok güzel vakit geçireceklerdi. Ancak canice zehirleyerek aramızdan aldılar Django ve Pamuk’u…

Bize kalan da kalbimizde anılarını yaşatmak ve bu konuya farkındalık yaratmak…

Kocabahçe eco turizm yeri olduğu için konaklamanızda size yardımcı olacak bazı bilgiler vermek isteriz:

Banyo havlusu (peştemal) kendimiz getirmeliyiz. Çünkü çamaşır yıkama konusunda onlar da bu hizmeti dışardan alıyorlar.. Ayrıca fön makinesi kullanamıyoruz bu yüzden yanınızda getirmenizi de istemiyoruz. Çünkü elektrik üretimi kendilerine ait olduğu için elektriklerin kesilme olasılığı yüksek oluyor.

Şampuan konusunda doğa ile dost eco seçim yaparsanız çok mutlu oluruz. (Yves rocher’de bu şampuanlardan bulabilirsiniz) Bu şekilde çocuklarımıza da bu bilinci aşılamış oluruz. Mekan bize kendi ürettikleri zeytinyağlı sabunlarından temin ediyor.

Çadırlarda kalanların herhangi bir uyku tulumu, nevresim yastık vb… ek malzemeler getirmelerine ihtiyaçları yoktur.  Ancak kendi çadırını atacak kampçılar şişme yatak, mat, yastık, nevresim vb… malzemelerini getirmeleri konforlarını sağlayacaktır. Kafa feneri ve el fenerlerinizi yanınızda getirmenizi rica ederiz.

Türkiye’nin en iyi koylarından birinde kamplayacağız. Bu doğrultuda şnorkel ve maskelerinizi ve çocuklarınız ve kendiniz için deniz ayakkabılarınızı almanızı öneririz.

*NOT: Fiyatlarımıza  KDV dahil olup, kredi kartı geçerli değildir…
*NOT: Kocabahçe’de tam pansiyon olarak konaklama yapılacaktır. Ancak içecek ve diğer özel harcamalarınız kamp ücretine dahil değildir.
Konaklamalarımız Bungalov, Lotus Çadır, Kamp Çadırı ve kendi çadırlarımız şeklinde olacaktır… Çadır ile konaklamalarda tuvalet ve duş imkanı  ortak kullanıma açık olarak bulunmaktadır. Tüm bungalovlarımız evlerimiz de özel duş ve tuvalet bulunmaktadır. Tüm bungalovlarımızın 3 tanesi 4 kişilik diğerleri 3 kişilik kapasitededir.

Yemek
Kocabahçe Glamping’de tam pansiyon sabah kahvaltısı, öğlen ve akşam yemeği, çay, bitki çayı ve kahve, kek poğaça gibi ikramlar ve çiftlikte yetişen ürünler de dahil… Bostanlardan, bahçelerden ve denizden taptaze mahsüllerle hazırlanmış yemekler ve enfes lezzetlerle dolu sofralar bizleri bekliyor.

 
Ulaşım
Buluşma noktamız Germe Koyu'dur. Katılımcılar ile kurulacak whatsapp grubu sayesinde Germe - Kocabahçe Koyu arasındaki transferler konusunda Kamp Yürütücümüz gerekli transfer saati bilgilendirmelerini kampımız yaklaşmaya başladığında yapacaktır.


Rezervasyonunuzun kesinleşmesi için kamp ücretinin tamamının ya da kapora ücreti olan 1000 TL’yi yatırmanız gerekmektedir.

*Pandemi nedeniyle kampa katılım konusunda son 5 güne kadar iade hakkınız bakidir. 5 günden önce olan iptallerde sağlık raporu göstermek durumunda yine iadeler tarafınıza yapılacaktır.

**Ödemelerinizi yaparken  kamp KCB ile başlayan kamp kodunu banka dekont açıklamasına yazmanız gerekmektedir.

*** Fiyatlarımıza KDV dahil olup, kredi kartı geçerli değildir.


KAMP KAYIT SORUMLUSU
Belma ATAKAN
0533 749 50 85
merhaba@oyunkampta.com
DİĞER KAMPLAR
Yeni
4 Gece
5 Gün
KARADENİZ DE BULUTLARA DOKUNAN ÇOCUKLAR
Yeni
3 Gece
4 Gün
YENİCE VADİ EKOLOJİK KAMP
Yeni
5 Gece
6 Gün
PASTORAL VADİ’DE SANATLA TENEFFÜS KAMPI 5 GECE 6 GÜN
Yeni
4 Gece
5 Gün
OYUN KAMPTA ÇOCUKLARI FİNİKEDE
Yeni
3 Gece
4 Gün
VADİ ALAÇATI YAZ AİLE KAMPI