BOZBURUN KOCABAHÇE’DE DENİZCİLİĞİ KEŞFET

Bozburun Kocabahçe
REZERVASYON
Tarih
Konaklama
Paket
  • Çocuk Yaş Aralığı: 0-10
  • Kalan Kontenjan - Kişi
  • NOT: Fiyatlarımıza KDV dahil olup, kredi kartı geçerli değildir.
TOPLAM 0.00 TL
Kamp Detayı
Nerede Konaklayacağız?
Öneriler
Eğitmenler
Fotoğraflar
Rezervasyon ve Ödemeler
Yardım
Kocabahçe Glamping
Kocabahçe Glamping’i en güzel sanırım yaratıcıları anlatabilir…

“Bozburun Yat Kulübü ile başlayan yolculuğumuz Tuzla Yat Kulübü, Ortaköy Yat Kulübü ve Kocabahçe Glamping ile devam ediyor. Kocabahçe Glamping, günümüz dünyasında özlediğimiz sakinlik ve bakir doğayı arzu ettiğiniz konfor içinde sizlere sunmak için kuruldu.

Trafiğin, teknolojinin, koşuşturmanın, seri üretim/tüketimin bizleri esir aldığı bir dünyada kendi hayalimizdeki dünyayı yarattık. Bostanlardan, bahçelerden ve denizden taptaze yemeklerle dolu sofraların kurulduğu, bedensel kadar ruhsal sağlığınız için de ihtiyaçlarınızın düşünüldüğü bir yer.

Kocabahçe herkesi kucaklayan adalar ve yunuslarla dans edeceğiniz bu koyda, göz kamaştıran doğanın güzelliklerini doya doya yaşayabilir tabiat anayla bütünleşip onun bir parçası olabilirsiniz.
 
Akış
08:30 – 10:00 Kahvaltı
10:00 – 12:00 Sanatla Teneffüs Atölyeleri
13:00 – 14:00 Öğle Yemeği
14:00 – 15:00 Denizi Keşfet Atölyeleri (Katılım sağlamak isteyenler için)
15:00 – 19:00 Serbest Zaman
19:30 – 20:30 Akşam Yemeği
20:30 – 21:00 Masal Çemberi
21:00 –  Serbest Zaman

 
Denizciliği Keşfet!
Oyun Kampta ailesi olarak, çocuklarınızın hayallerine yelken açıyoruz! Hem de hayatları boyunca unutamayacakları bir koyda!

Hepimizin bildiği gibi yelken sporu ve deniz ile uğraşmanın çocuklara kazandırdığı faydalar saymakla bitmiyor…

Dürüstlük, özeleştiri, dayanıklılık, kararlılık, analitik düşünme, motor yetenekler, zeka gelişimi, özgüven, cesaret, paylaşım, takım çalışması, mücadele ruhu…

Tüm bu gerçekler ile Oyun Kampta’nın çocuklarla yapmak istediği kamp hayalleri birleşince yollarımız Kocabahçe Glamping  ve Bozburun Yat Kulübü’nden Edhem Dirvana ile kesişti.

Bu atölyeler her gün bir saat  ve son gün 2 saat olarak toplam 4 saatten oluşmaktadır. Edhem Dirvana’nın ekibi tarafından verilecek bu eğitimin katılım ücreti çocuk başına  640 TL‘dir. Ve isteyen ailelerin kayıt olması gerekmektedir.

Kayıt bilgisini OYUN KAMPTA’ya iletebilirsiniz.

Eğitim ödemesini aşağıdaki hesap numarasına iletmenizi rica ederiz;

GARANTİ BANKASI
Edhem Dirvana
TR84 0006 2000 3080 0006 2965 58

Sanatla Teneffüs!
Doğadan sanata dönüşüm sağlayan, asıl sanatın doğada varolduğunu savunan, atık malzemeleri dahi sanata dönüştüren ve sanatı hayatımızda bir teneffüs olarak düşünen sanat eğitmenlerimiz ile doğayı ve malzemelerini tanıyabilecekleri aklınıza gelebilecek tüm etkinlikler… Eğitmenlerimiz “önemli olan çocuğun fikridir” tezini savunarak “çocuk istediği eseri yaparken, müziğin ritminde kaybolurken kendini özgür hissedecek ki güven duygusu iyi temeller ile kurulsun ve çocuklarda özgüven oluşsun.” der.

Django ve Pamuk
Bu kampımız Bozburun Yat Kulübü ve Kocabahçe Glampin’in bir nevi maskotları olan denizlere aşık, rüzgarı hissetmeyi bilen, köpekleri Django ve Pamuk anısına düzenlenmiştir.  Eminiz ki çocuklara ayrı bir düşkünlükleri olan bu canlar kampımızın çocuklarıyla da çok güzel vakit geçireceklerdi. Ancak canice zehirleyerek aramızdan aldılar Django ve Pamuk’u…

Bize kalan da kalbimizde anılarını yaşatmak ve bu konuya farkındalık yaratmak…

Kocabahçe eco turizm yeri olduğu için konaklamanızda size yardımcı olacak bazı bilgiler vermek isteriz:

Banyo havlusu (peştemal) kendimiz getirmeliyiz. Çünkü çamaşır yıkama konusunda onlar da bu hizmeti dışardan alıyorlar.. Ayrıca fön makinesi kullanamıyoruz bu yüzden yanınızda getirmenizi de istemiyoruz. Çünkü elektrik üretimi kendilerine ait olduğu için elektriklerin kesilme olasılığı yüksek oluyor.

Şampuan konusunda doğa ile dost eco seçim yaparsanız çok mutlu oluruz. (Yves rocher’de bu şampuanlardan bulabilirsiniz) Bu şekilde çocuklarımıza da bu bilinci aşılamış oluruz. Mekan bize kendi ürettikleri zeytinyağlı sabunlarından temin ediyor.

Lotus çadır, lüx çadır ve izci çadırı vs… de kalanların herhangi bir uyku tulumu, nevresim yastık vb… ek malzemeler getirmelerine ihtiyaçları yoktur.  Ancak kendi çadırını atacak kampçılar şişme yatak, mat, yastık, nevresim vb… malzemelerini getirmeleri konforlarını sağlayacaktır. Kafa feneri ve el fenerlerinizi yanınızda getirmenizi rica ederiz.

Türkiye’nin en iyi koylarından birinde kamplayacağız. Bu doğrultuda şnorkel ve maskelerinizi ve çocuklarınız ve kendiniz için deniz ayakkabılarınızı almanızı öneririz.

*NOT: Fiyatlarımıza %8 KDV dahil olup, kredi kartı geçerli değildir…
*NOT: 4 saatlik yelken eğitim ücreti olan 640 TL kamp fiyatına dahil değildir.
*NOT: Yol üzerinde yenilen yemekler kamp fiyatına dahil değildir. (Mavi Pide ve D.A.C.’de yemek molaları verilecektir.)
*NOT: Kocabahçe’de tam pansiyon olarak konaklama yapılacaktır. Ancak içecek ve diğer özel harcamalarınız kamp ücretine dahil değildir.
Suit Ev, Standart Bungalow, Lüx Çadır, Lüx Suit Çadır, Lotus Çadır, Kamp Çadırı ve kendi çadırlarımız şeklinde olacaktır… Çadır ile konaklamalarda tuvalet ve duş imkanı  ortak kullanıma açık olarak bulunmaktadır. Tüm bungalovlarımız ve suit evlerimiz de özel duş ve tuvalet bulunmaktadır.

Yemek
Kocabahçe Glamping’de tam pansiyon sabah kahvaltısı, öğlen ve akşam yemeği, çay, bitki çayı ve kahve, kek poğaça gibi ikramlar ve çiftlikte yetişen ürünler de dahil… Bostanlardan, bahçelerden ve denizden taptaze mahsüllerle hazırlanmış yemekler ve enfes lezzetlerle dolu sofralar bizleri bekliyor.

 
Ulaşım
Buluşma noktamız Dalaman Havaalanı. Burada sizi araçlarla bekliyor olacağız. En geç saat 11:00’e kadar Dalaman’da olmanızı rica ediyoruz. Sonrasında araçlarla 2-2,5 saatlik bir yolculukla hep beraber Germe’ye geçiyoruz. Germe’ye geçmeden önce yol üzerinde Mavi Pide’de yemek molası veriyoruz. Germe’den ise tekne transferleri ile Kocabahçe’ye yani yeni evimize deniz yoluyla ulaşıyoruz.

* NOT : Transfer ücretleri fiyata dahildir.
* NOT: Uçak biletlerinizi gelirken Dalaman Havaalanı’nda saat 11:00 ‘de servisin kalkacağını düşünerek almanızı rica ederiz.
* NOT: Konaklama merkezinden çıkışımız saat 13:00’de olacaktır. Yolda D.A.C Restaurant’ta mola vererek havaalanına gidilecektir. Bu doğrultuda dönüş uçak biletlerinizi en erken saat  19:30 ve sonrasına bilet alırsanız problem yaşanmayacaktır.
*Rezervasyonunuzun kesinleşmesi için 1000 TL kapora ücretinin yatırılması gerekmektedir.
*Kampın başlangıç tarihinden 1 ay ile iki hafta öncesine kadar yapılan iptallerde ödemenin %50’si iade edilir. Son 15 gün içerisindeki iptallerde ise ödemeler iade edilmemektedir.
*Kapora haricindeki kalan ödemenin kamp başlangıç tarihinden 15 gün öncesine kadar ödenmesi gerekmektedir.
*Kapora ve kalan ödemelerinizi yaparken banka dekont açıklamasına rezervasyon kodunuzu yazmanız gerekmektedir.
Bu bölüm hazırlanıyor...
KAMP KAYIT SORUMLUSU
Belma ATAKAN
0533 749 50 85
merhaba@oyunkampta.com
DİĞER KAMPLAR
Yeni
2 Gece
3 Gün
KAZ DAĞLARI NATURE CAMP
Yeni
4 Gece
5 Gün
BODRUM GÜMÜŞLÜKTE GÜNEŞİ SELAMLAYAN ÇOCUKLAR KAMPI
Yeni
4 Gece
5 Gün
PASTORAL VADİ’DE SANATLA TENEFFÜS KAMPI 4 GECE 5 GÜN
Yeni
1 Gece
2 Gün
SAZKÖY ANNE-ÇOCUK DOĞA KAMPI
Yeni
6 Gece
7 Gün
PASTORAL VADİ’DE SANATLA TENEFFÜS KAMPI 6 GECE 7 GÜN