BODRUM GÜMÜŞLÜKTE GÜNEŞİ SELAMLAYAN ÇOCUKLAR KAMPI

Doğa, göl, yeşil ve daha fazlasıyla birlikte iç içe...
REZERVASYON
Tarih
Konaklama
Paket
  • Çocuk Yaş Aralığı: 0-12
  • Kalan Kontenjan - Kişi
  • NOT: Fiyatlarımıza KDV dahil olup, kredi kartı geçerli değildir.
TOPLAM 0.00 TL
Kamp Detayı
Nerede Konaklayacağız?
Öneriler
Eğitmenler
Fotoğraflar
Rezervasyon ve Ödemeler
Yardım
Hadi hazırlanın!
Oyun Kampta ailesi olarak bu sefer de Bodrum Gümüşlük’te kamplıyoruz…

“GÜMÜŞLÜK”

Çok güzel bir isim değil mi sizce de? Peki Gümüşlük’e neden bu ismin verildiğini biliyor musunuz? Bu konuda iki teori mevcutmuş. Birincisi beldenin üst tarafında eskiden bulunan gümüş madenleri yüzünden bu ismi aldığı yönünde, diğeri ise gün batımında burada denizin tamamen gümüş rengine dönmesinden kaynaklı olduğu düşünülüyor.

Gerçekten de Gümüşlük’te gün batımı dillere destan güzellikte. Güneş denize doğru batarken bizi bir hayal dünyasına sürüklüyor…

İşte biz de bu güzelliği hep beraber çocuklarımızla nasıl yaşayabiliriz diye düşündük ve yollarımız bu sırada Pitos Bungalows ailesi ile kesişti.. Yeni ailemiz ile sizlere çok keyifli bir tatil planladık…

Hadi gelin siz de hayallerimize ortak olun !!!!

AKIŞ
08:30 – 10:00 Kahvaltı
10:00 – 12:00 Drama ve Sanat Atölyeleri
13:00 – 14:00 Öğle Yemeği
14:00 – 18:00 Serbest Zaman
19:30 – 20:30 Akşam Yemeği
20:30 – 21:00 Kumda Ateş Başı Masal Saati

*NOT: Fiyatlarımıza %8 KDV dahil olup, kredi kartı geçerli değildir.
*NOT: Pitos Bungalows’da oda, kahvaltı ve öğle yemeği olarak konaklama yapılacaktır. Akşam yemekleri fiyata dahil değildir. Pitos Restaurant’ın akşam yemeği için o kadar çok seçeneği vardı ki herkesin gönlünce seçim yapması ve akşam günbatımı keyfinde ne yemek istediğine kendisinin karar vermesini istedik ????

Pitos Bungalows
Eşsiz bir manzara, doyumsuz bir gün batımı ve Ege’nin en berrak denizi yeşille mavinin kesiştiği Pitos Bungalows‘ta sizleri bekliyor.

Deniz kıyısında 100 yıllık okaliptus ağacının altında konuşlanmış ve ağaç evlerle çevrilmiş Pitos Bungalows sıcak yaz akşamlarından soğuk kış gecelerine, yılın 365 günü hizmet veriyor. Hem yerel lezzetler ve dünya mutfağından oluşan zengin menüsü hem de sınırsız yemek ve içki çeşitlerini bulabileceğiniz restoran barıyla Pitos Bungalows, hayatın saf güzellikleri için tercih edebileceğiniz en ideal yer olarak öne çıkıyor.
Denize sıfır, kendine ait plajı ile mandalina ağaçları aralarındaki ağaç evlerde konaklamanız için herşey tasarlanmış… Size kalan sadece gelip dinlenmenin ve tatilin tadını çıkarmak..

Bodrum’a 22 km uzaklıkta bulunan Kadıkalesi Plajı, narenciye bahçelerinin arasında kalmış bir doğa harikası. Pırıl pırıl bir denize sahip olan Kadıkalesi Plajı’nın tarihi ise oldukça eskilere dayanıyor.Kadıkalesi Plajı Turgutreis’in 4 km kuzeyinde ve Gümüşlüğe 2 km mesafede yer alıyor. İsmini Helenistik dönemde bir burun üzerine inşa edilmiş kaleden alıyor. Geniş ve eşsiz bir kumsala sahip olan Kadıkalesi Plajı, antik çağlarda Pedasos ismiyle anılan yarımadadaki 8 Leleg şehrinin ilki ve bu şehirlerin başkenti olduğu söyleniyor.

Şimdilerde ise pek çok otel ve tatil köyünün barındığı Kadıkalesi Plajı, gün batımının güzelliği ile de oldukça ünlü bir plaj. Ayrıca plajın karşı tepesinde bir Bizans Kilisesi ve çınar ağaçları altında tarihi bir çeşme bulunuyor.
Kadıkalesi ile Turgutreis arasında yeni yapılan Bodrum’un ilk 4 km’lik bisiklet ve sahil yoluna sahip sahil şeridinde yürüyüş ve bisikletiniz ile günlük sporunuzu yapabilirsiniz..

Yemek
Pitos Bungalows’da  yarım pansiyon sabah kahvaltısı ve öğlen yemeği fiyata dahildir. Pitos Restaurant’ta akşam yemekleri o kadar fazla seçenekli ki biz de akşam yemeklerinin keyfini siz sevgili kampçılarımıza bırakalım istedik. Pitos’un menüsünden seçeceğiniz lezzetli yemekler ile bizler çocuklar ile masal çemberindeyken sizler de denize karşı kuma atılan masalarda uzun akşam yemeği ve sohbet keyfini yaşayabilirsiniz ????

Ulaşım
Gümüşlük’e 2 km, Yalıkavak’a 12 km ve Bodrum’a 20 km mesafede yer alan Kadıkalesi eşsiz güzellikteki bölgelere olan yakınlığıyla sizlere ulaşımı kolaylaştırmaktadır.Hava alanına mesafe 60 km isterseniz havalanı servisleriyle, isterseniz transfer hizmetiyle tesise ulaşmanız çok kolay ve rahat.

Konum olarak çok avantajlı yerde bulunan tesisten 4 km sonra Turgutreis D-Marin’den her gün Yunan Adaları’na feribot seferleri düzenlenmektedir. Tarihi Gümüşlük beldesine 2 km mesafesiyle, akşamları bu güzel belde de harika vakit geçirebilirsiniz. Bodrum merkeze ise mesafe olarak sadece 20 km yer alan tesisten her yere minibüs taksi ve transfer araçları ile ulaşmak mümkün..

ÖNEMLİ NOTLAR
* Konaklama merkezimiz Pitos Bungalows’a kampın ilk günü giriş saati 14:00, çıkış saati kampın son günü 12:00’dir.
* Mevsim koşullarına uygun kıyafetler rahat kıyafetler getirmenizi öneririz
* Kampımız boyunca çocuklarımıza telefon ve tablet vermemenizi rica ederiz. Bu Oyun Kampta’nın bozulmamasını istediğimiz bir kuralıdır. Bu kuralın bozulmaması için yetişkinlerimizin sağ duyularına ihtiyacımız olduğunu belirtmek isteriz.
* Pitos’ta kullanmak üzere fener ve kafa fenerlerinizi yanınıza getirebilirsiniz..
* Odaların hepsinde tuvalet, banyo, klima, saç kurutma ve bahçeli alan bulunmaktadır…
*Rezervasyonunuzun kesinleşmesi için 1000 TL kapora ücretinin yatırılması gerekmektedir.
*Kampın başlangıç tarihinden 1 ay ile iki hafta öncesine kadar yapılan iptallerde ödemenin %50’si iade edilir. Son 15 gün içerisindeki iptallerde ise ödemeler iade edilmemektedir.
*Kapora haricindeki kalan ödemenin kamp başlangıç tarihinden 15 gün öncesine kadar ödenmesi gerekmektedir.
*Kapora ve kalan ödemelerinizi yaparken banka dekont açıklamasına rezervasyon kodunuzu yazmanız gerekmektedir.
Bu bölüm hazırlanıyor...
KAMP KAYIT SORUMLUSU
Ayşegül Kar
0532 340 44 61
merhaba@oyunkampta.com
DİĞER KAMPLAR
Yeni
2 Gece
3 Gün
KAZ DAĞLARI NATURE CAMP
Yeni
4 Gece
5 Gün
PASTORAL VADİ’DE SANATLA TENEFFÜS KAMPI 4 GECE 5 GÜN
Yeni
1 Gece
2 Gün
SAZKÖY ANNE-ÇOCUK DOĞA KAMPI
Yeni
4 Gece
5 Gün
BOZBURUN KOCABAHÇE’DE DENİZCİLİĞİ KEŞFET
Yeni
6 Gece
7 Gün
PASTORAL VADİ’DE SANATLA TENEFFÜS KAMPI 6 GECE 7 GÜN