Oyun Kampta

Oyun Kampta bir annenin 2014 senesinde kızını doğada büyütme hayali ile kurulmuş ve 2021 senesinde "Oyun Kampta Turizm Seyahat Acentası" olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

2014 senesinde 2 kamp ile başlayan bu hayal 2021 senesinde 100'ün üzerinde kamp ile devam etti.. 

Özellikle alternatif eğitim sistemini benimseyen konusunda uzman, hak temelli ve çocukların birey olarak var olması konusunu başrolde tutarak yaklaşım biçiminde bulunmayı hedefleyen 40'ın üzerinde eğitmen kadromuz ile ilk günkü mütevaziliğimizi ruhumuzun derinliklerinde hissederek kocaman bir aile olmaya devam etmekteyiz.. Eğitmenlerimiz Akademisyen, Çocuk Gelişim Uzmanı Gülberk Benan Özan ile "Oyun Kampta Eğitmen Eğitimleri" alarak düzenli olarak kendilerini geliştirmektedirler. Bu da tüm eğitmen kadromuzun incelikli dil ve yaklaşımı ile sizinle kamplama sürecindeki farkımızı sağlamaktadır. 

Belki bir turizm acentasıyız ancak bizim için ilk günden beri çıktığımız yolda en büyük yoldaş çocuk, çocuk yaklaşımı, çocuk hakları, hayvan hakları, insan hakları konularını dokunabildiğimiz kadar insana yaymak, aileleri ve çocukları şiddetsiz iletişim dili ile tanıştırmaktır.. 

Oyun Kampta ailesi ile dilerseniz bireysel olarak koman dostluğumuza katılarak dilerseniz ise kapalı grup, okul ya da kurumsal şirket olarak kamplayabilirsiniz...

Tüm programlarımızı sadece o senenin değil tüm hayatınızın en unutulmaz anılarını oluşturacak şekilde hazırlıyoruz... Konaklama merkezlerimizin doğa ile dost ve ekoturizmin ilkelerini benimsemesine özen gösteriyoruz.

Ekoturizmin en önemli ilkesi olan sürdürülebilirlilik bizim de en büyük hedefimizdir. Gezdiğimiz ve keyifli vakit geçirip, anılar biriktirdiğimiz bölgelerin aynı kalmasına ve çocuklarımızın da aynı duyguları yaşayabilmesini amaçlıyoruz. Bunu yaparken yerel halkın da kalkınmasına katkıda bulunmak istiyoruz.

HİZMETLERİMİZ

. Yurtiçi ve Yurtdışı Turlar
. Günübirlik Doğa Yürüyüşleri (Hiking & Trekking)
. Konaklamalı Doğa Turları
. Kamp Turları
. Doğada Spor Kampları (Yoga, Pilates, Dövüş Sporları, vs.)
. Doğada Nefes ve Meditasyon Çalışmaları
. Arkeoloji Turları
. Kültür Turları
. Outdoor Eğitimler
. Kurumsal Motivasyon, Teşvik ve Takım Çalışmaları
. Aile Günleri ve Şirket Piknikleri, Çocuk Doğumgünleri
. Oryantasyon Çalışmaları

Şefkatle;


OYUN KAMPTA AİLESİ ADINA;

Belma ATAKAN