SIKÇA SORULAN SORULAR

Nasıl kayıt olabilirim?
Seçtiğiniz kampın kayıt formundaki gerekli bilgileri giriniz. ’’Rezervasyon Yap’’ butonuna tıkladıktan sonra  kesin kayıt ve işleme devam etmek için FB veya Gmail ile giriş yapmanız gerekecektir. Daha sonra kullanıcı mailinize QR kod ve kamp kodu gönderilecektir. Mailinizde bulunan hesap numarasına kaparoyu yatırdıktan sonra rezervasyonunuz kesinleşmiş olacaktır. QR kod ile de kamp girişinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Çocukların yaş aralığı?
Yaş aralığı her kampta değişebiliyor. Bazı kamplarımız 3-10 yaş grubuna uygun iken, bazı kamplar 4-10 veya 5-12 olabiliyor. Bu kamp yaptığımız bölgenin coğrafi yapısına ve iklimine uygun olarak seçiliyor.

Küçük yaş ve büyük yaşın aynı atölyede olması verimli mi?
Akran öğrenimi açısından evet verimli bir atölye süreci oluyor. Eğer yaş farkı çok fazla ise eğitmenlerimiz grubu bazı atölyelerde 2’ye bölüyor ve çocuk yaş grubuna uygun farklı atölyeler uyguluyorlar. Bazı atölyelerde ise hep birlikte olmalarını öneriyoruz, çocukların kaymaşması ve akran eğitimi gerçekleşmesi adına.

Ulaşım bana mı ait?
Tüm kamplarımızda ulaşım kişiye aittir. Bazı kamplarda ise havaalanından transfer hizmeti sunuyoruz. Bu transferler size sunulan kamp ücretine dahildir.

Atölyelerde veliler de bulunacak mı?
Çocukların verimli zaman geçirmesi ve katılımcı olması adına atölyelerde yalnızda çocukların olmasına önem veriyoruz. Atölyede anne-baba olduğunda çocuk gerekli katılımı sağlamıyor çoğu zaman.  Çocuğa dokunabilmek sadece atölye esnasında varolan bir şey değil, bu nedenle bir doğa yürüşünde bile çocuğunuzla aranızda geçen bir deneyim/dialog size ve çocuğunuza büyük kazanımlar sağlayabilir.

Bazı etkinlerimizde ise anne-baba-çocuk-eğitmen hep birlikte oluyoruz. Amacımız hep birlikte de kaliteli vakit geçirebilmek çocuklarımızla.
Kampa sadece anneler mi katılabiliyor?
Bazı kamplarımız yalnızca anne-çocuk kampı olduğundan babalar olmuyor fakat bu tüm kamplarımız için geçerli bir durum değil. Anne-çocuk kampı haricindeki kamplarımıza;
Anne-baba-anaanne-dede-teyze vs istediğiniz yetişkinle katılabilirsiniz.
İade politikanız nedir?
Kampın başlangıç tarihinden 1 ay ile iki hafta öncesine kadar iptallerde ödemenin %50’si iade edilir. Son 15 gün içerisindeki iptallerde ise ödemeler iade edilmemektedir.

Kaparo haricindeki kalan ödemeyi ne zaman yapmalıyım / Kredi kartı geçerli mi?
Kapora haricindeki kalan ödemenin kamp başlangıç tarihinden 15 gün öncesine kadar ödenmesi gerekmektedir.

Kapora ve kalan ödemelerinizi yaparken banka dekont açıklamasına seçtiğiniz tarihlerden katılacağınız kampın yanındaki “kamp referans kodu“nu yazmanızı rica ederiz.

Kredi kartı geçerli değildir.