SIKÇA SORULAN SORULAR

Nasıl kayıt olabilirim?
Önce web sitemiz üye olmanız gerekmektedir. (Üyelik yaptığınızda şayet bir sorun yaşarsanız lütfen bize 0216 599 07 70 numaralı telefon numaramızdan WhatsApp yolu ile ulaşınız)
Üye olduktan sonra seçmiş olduğunuz kampın tarihini, konaklama birimini ve kişi sayılarını girmeniz gerekmektedir. Sonrasında sağ taraftaki onay kutucuklarını tıklayıp rezervasyonunuzun kaydını tamamlayabilirsiniz. Size gelen onay ekranı ve mailinde bulunan ödeme işlemini verilen yönergelerle tamamladıktan sonra rezervasyonunuzu kesinleştirmiş olursunuz..
Çocukların yaş aralığı?
Yaş aralığı her kampta değişebiliyor. Bazı kamplarımız 3-10 yaş grubuna uygun iken, bazı kamplar 4-10 veya 5-12 olabiliyor. Bu kamp yaptığımız bölgenin coğrafi yapısına ve iklimine uygun olarak seçiliyor.

Küçük yaş ve büyük yaşın aynı atölyede olması verimli mi?
Akran öğrenimi açısından evet verimli bir atölye süreci oluyor. Eğer yaş farkı çok fazla ise eğitmenlerimiz grubu bazı atölyelerde 2’ye bölüyor ve çocuk yaş grubuna uygun farklı atölyeler uyguluyorlar. Bazı atölyelerde ise hep birlikte olmalarını öneriyoruz, çocukların kaymaşması ve akran eğitimi gerçekleşmesi adına.

Ulaşım bana mı ait?
Tüm kamplarımızda ulaşım kişiye aittir. Bazı kamplarda ise havaalanından transfer hizmeti sunuyoruz. Bu transferler size sunulan kamp ücretine dahildir.

Atölyelerde veliler de bulunacak mı?
Çocukların verimli zaman geçirmesi ve katılımcı olması adına atölyelerde yalnızca çocukların olmasına önem veriyoruz.

Atölyede anne-baba olduğunda çocuk gerekli katılımı sağlamıyor çoğu zaman...  Çocuğa dokunabilmek sadece atölye esnasında varolan bir şey değil, bu nedenle bir doğa yürüşünde bile çocuğunuzla aranızda geçen bir deneyim/diyalog size ve çocuğunuza büyük kazanımlar sağlayabilir.

Bazı etkinlerimizde ise anne-baba-çocuk-eğitmen hep birlikte oluyoruz. Amacımız hep birlikte de kaliteli vakit geçirebilmek çocuklarımızla.
Kampa sadece anneler mi katılabiliyor?
Anne-baba-anaanne-dede-teyze vs istediğiniz yetişkinle katılabilirsiniz...
İade politikanız nedir?
-Rezervasyonunuzun kesinleşmesi için kamp ücretinin tamamının ya da kapora ücretini yatırmanız gerekmektedir. 
-Kamp tarihinden 30 gün öncesine kadar yapılması düşünülen iptallerde alınan ön ödeme tutarının tamamı iade edilir.
-30 gün içinde yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmaz.

**Ödemelerinizi yaparken tarafınıza gönderilen kamp kodunu banka dekont açıklamasına yazmanız gerekmektedir.Kaparo haricindeki kalan ödemeyi ne zaman yapmalıyım / Kredi kartı geçerli mi?
Kapora haricindeki kalan ödemenin kamp başlangıç tarihinden 15 gün öncesine kadar ödenmesi gerekmektedir.

Kapora ve kalan ödemelerinizi yaparken banka dekont açıklamasına seçtiğiniz tarihlerden katılacağınız kampın yanındaki “kamp referans kodu“nu yazmanızı rica ederiz.

* Fiyatlarımıza %8 KDV dahil olup, kredi kartı geçerli değildir.


3 yaşından küçük çocuğumu abisi/ablası ile getirebilir miyim?
3 yaşından henüz gün almamış olan geleceğin kampçı çocuklarını abi/abla kontenjanından ücretsiz olarak konaklatıyoruz. Ancak çoğu zaman ayrı bir yatak veremiyoruz. Şayet ayrı bir yatak isteniyorsa çocuğunuzdan ücret almak durumunda kalabiliyoruz.